Portalul ANT
România, Joi, 28 Mai 2020, 17:15:47 | Home | Acces privat | Contact |
- Bine ai venit în Portalul ANT! . - Un portal susţinut de Ministerul Sănătăţii din România.Caută
leftContactsTransplantright
*Istoric transplant / History
*Legislație specifică transplant
*Consiliu științific transplant
*Conducerea Agenţiei Naționale
*Activitatea Agenției
*Declarații de avere şi interese
*Buget
*Achiziții publice
*Bilanț contabil
*Unități acreditate
*Import-Export autorizat
*bookResurse*
*Registrul Naţional Transplant
*Raport statistic transplant
*Card pacient
*Formulare
*Consiliul Europei
*Posturi vacante / carieră
*Informații publice
leftContactsLink Internetright
*Autorităţi publice
*Autorităţi medicale
*Organizaţii
*Publicaţii
*Legitimaţii
*jurnalListe de aşteptare
Registrul Național ANT
RegistrulÎnAşteptareTransplantatDecedatAlteSituaţiiTotal
Cardiac27958317222
Celule reproductive - EmbrioTransfer193215088025917279
Celule stem hematopoietice555116992621878
Cornee310533127871
Hepatic3917133364541894
Os - Tendon54127211194
Pulmon773017
Renal30802146250555531
Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.
Verificați starea codului dumneavoastră aici!
| © Copyright ANT 2020 | Home | Acces privat | Contact |