Portalul ANT
România, Sâmbătă, 26 Mai 2018, 10:51:20 | Home | Acces privat | Contact |
- Bine ai venit în Portalul ANT! . - Un portal susţinut de Ministerul Sănătăţii din România.Caută
leftContactsTransplantright
*Istoric transplant / History
*Legislație specifică transplant
*Consiliu științific transplant
*Conducerea Agenţiei Naționale
*Activitatea Agenției
*Declarații de avere şi interese
*Buget
*Achiziții publice
*Bilanț contabil
*Unități acreditate
*Import-Export autorizat
*bookResurse*
*Registrul Naţional Transplant
*Raport statistic transplant
*Card pacient
*Formulare
*Consiliul Europei
*Posturi vacante / carieră
*Informații publice
leftContactsLink Internetright
*Autorităţi publice
*Autorităţi medicale
*Organizaţii
*Publicaţii
*Legitimaţii
*jurnalListe de aşteptare
Registrul Național ANT
RegistrulÎnAşteptareTransplantatDecedatAlteSituaţiiTotal
Cardiac34886117200
Celule reproductive - EmbrioTransfer100669930988097
Celule stem hematopoietice33483285361287
Cornee19925909467
Hepatic5815692462001596
Os - Tendon178406107
Pulmon22105
Renal26411247122174027
Alte situații: Incompatibil, Retras, Externat, Alte cauze.
Verificați starea codului dumneavoastră aici!
| © Copyright ANT 2018 | Home | Acces privat | Contact |